Zapraszam na konsultacje psychologiczne - Pomagam Zrozumieć :)

Jeśli ktoś z Was, zanim pójdzie na terapię, chciałby poznać swój temperament, osobowość oraz inne spraw związane z funkcjonowaniem choćby np. zawodowym, czy swoją inteligencję emocjonalną albo poziom empatii, impulsywności lub skłonność do ryzyka oraz tego jak funkcjonujesz np. w sytuacjach trudnych, to zapraszam na konsultację psychologiczną.


Robię diagnostykę, która później bardzo pomaga w pracy terapeutycznej i daje dużo do myślenia w pracy nad sobą, co należy zmienić i nad czym popracować. W terapii może to zaoszczędzić to dużo godzin. 


Diagnoza jest również ważna dla osób w związkach. Można sobie porównać swoje wyniki i zobaczyć co wpływa na różnicę między wami, gdzie jest praca i współpraca i nad czym należy pracować wspólnie, a nad czym osobno.


Mogę także zbadać osoby, które zawodowo chciałyby być liderami albo chciałby wiedzieć jak będą funkcjonowały w zespole. Powiem czy macie predyspozycje na lidera/kierownika i czy jest sens walczyć o takie stanowiska czy jednak lepiej być współpracującym. 


Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam.